„By endurance we conquer”
Sir Ernest Shackleton

Moją misją jest budowanie otwartych, angażujących i zdrowych organizacji

Moją siłą napędową jest ciekawość świata i przygoda. To one sprawiają, że podejmuję się kolejnych wyzwań, testując limity własnej wytrzymałości i dążąc do podnoszenia efektywności osobistej. Zdobytą wiedzę i doświadczenia przekładam na biznes, do rozwiązywania problemów strategicznych firm i rozwijania liderów. Bo cele osiąga się nastawieniem, wytrwałością i odpowiednim zarządzaniem energią – swoją i zespołu.

czytaj dalej
01

Profesjonalny
doradca

Doradzam polskim i międzynarodowym firmom w zakresie formułowania i wdrażania strategii, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie z realizacji warsztatów i przeglądów strategicznych oraz autorskie techniki moderacji dialogu strategicznego. W swojej pracy zawsze zwracam uwagę na aspekt zaangażowania pracowników i ich rozwoju. 

02

Energiczny
moderator

Uwielbiam dzielić się energią poprzez angażujące warsztaty. Przeprowadziłem setki sesji strategicznych, z których uczestnicy wychodzili zainspirowani i zadowoleni z wypracowanych rezultatów.

03

Elastyczny
konsultant

Posiadam umiejętność płynnego dopasowywania się do potrzeb, bieżącego efektywnego moderowania procesu doradczego oraz trafnego podsumowywania warsztatów – cechy te Klienci wskazują jako najmocniejsze atuty naszej współpracy.

04

Ironman

Systematyczna aktywność fizyczna to mój sposób to zapewnienie dobrej kondycji psychofizycznej i radzenia sobie ze stresem. Od kilkunastu lat amatorsko trenuję triathlon i chociaż daleko mi do zawodników PRO, to udało mi ukończyć w przyzwoitym czasie m.in. zawody z cyklu IRONMAN w szwedzkim Kalmar i Kopenhadze.

05

Pasjonat
wypraw polarnych

Światem polarnym zaraził mnie wiele lat temu Marek Kamiński. Od tego czasu byłem uczestnikiem wyprawy AMPUS na Spitsbergen, zostałem trzecim Polakiem, który ukończył Polar Circle Marathon na Grenlandii. Mam także na koncie start w Åsnes Expedition Amundsen 2019 a w planach kolejne wyprawy.

06

Mentor

Od lat angażuję się w projekty mentorskie realizowanie przez Fundację Liderek Polskiego Biznesu i MIT Enterprise Forum Poland. Dzielenie się swoim doświadczeniem i pomaganie innym w odnajdywaniu swojej ścieżki rozwoju osobistego sprawia mi ogromną satysfakcję.

BIO

Jestem konsultantem biznesowym i moderatorem warsztatów strategicznych, którego wyróżnia połączenie dwóch perspektyw: biznesowej i ludzkiej. Posiadam bogate 24-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa strategicznego, zdobyte na stanowiskach doradczych i menedżerskich w międzynarodowych firmach konsultinowych: AON, Hewitt, Gemini Consulting i Bossard Consultants, a także pełniąc funkcję członka Rady Nadzorczej Silvermedia S.A., spółki zależnej Adamed, rozwijającej technologie informatyczne m.in. w zakresie telemedycyny.

Pobierz pełne BIO

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz do mnie: edward@stanoch.co